İçeriğe git

Resim

Wepla Bot Yardım

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 tanksistor

tanksistor

Aktif Üye

• Members
  • 487 İleti
  • LocationAdana

Yazma tarihi: 06 Nisan 2010 - 08:17

Öncelikle bot çok iyi olmuş emeğinize sağlık sayenizde 0 delaylı oyun oynuyoruz.(Host olan arkadaşların öncelikli botu tercih etmeleri oyunların daha kaliteli olmasını sağlar) Yalnız botla ilgili birkaç sorum ve isteğim olacak ilgililere simdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar.

-Bot'un "Oyun 10 kişi girdiği taktirde otomatikman başlayacaktır." mesajı çok kısa sürede sürekli geçiyor bunu engellemenin yolu varmı veya sadece giriste yazmasını ayarlayabılırsenız daha ıyı olur teşekkürler.

-WES PRO oyunlara nooblar giriyor bildiğimiz halde atamıyoruz atma komutu var mı varsa nedir veya arkadaşlar toplanıyor bir kişi dişarıda kalıyor ondan önce başkası gırıyor oyun otomatikman başladığı için arkadaşlar arasında problem oluyor bu konu için de şimdiden teşekkürler.

-Genel bir komut listesi varsa öğrenebilirsek iyi olur onun için de teşekkür ederim.

Not: Duyuru bölümündeki Botla ilgili başlığı okudum fakat bahsettiğim konulara yanıt bulamadığım için bu başlığı açma geregi duydum bahsettiğim konular duyuru bölümünde yayınlanırsa oradan da takip edebiliriz.(Forum kirliliği olmaması açısından) İyi çalışmalar Allah kolaylık versin.

Konu Tanksistor tarafından 06 Nisan 2010 - 08:18 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

#2 rathky

rathky
  • Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 06 Nisan 2010 - 12:44

Evet.Bence mavi renkteki oyuncu sanki bir hostmuş gibi oyunu komutlarla yönetmeli diye düşünüyorum.Mesela ghost bot gibi !start ile baslamak !open diye kick atmak gibi.Daha iyi olacagını düsünüyorum.Fakat wepladaki dota anlayısı çok geride :(

#3 ivan__

ivan__

Sosyalist

• Members
  • 2.675 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 06 Nisan 2010 - 04:53

Öncelikle bot çok iyi olmuş emeğinize sağlık sayenizde 0 delaylı oyun oynuyoruz.(Host olan arkadaşların öncelikli botu tercih etmeleri oyunların daha kaliteli olmasını sağlar) Yalnız botla ilgili birkaç sorum ve isteğim olacak ilgililere simdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar.

-Bot'un "Oyun 10 kişi girdiği taktirde otomatikman başlayacaktır." mesajı çok kısa sürede sürekli geçiyor bunu engellemenin yolu varmı veya sadece giriste yazmasını ayarlayabılırsenız daha ıyı olur teşekkürler.

-WES PRO oyunlara nooblar giriyor bildiğimiz halde atamıyoruz atma komutu var mı varsa nedir veya arkadaşlar toplanıyor bir kişi dişarıda kalıyor ondan önce başkası gırıyor oyun otomatikman başladığı için arkadaşlar arasında problem oluyor bu konu için de şimdiden teşekkürler.

-Genel bir komut listesi varsa öğrenebilirsek iyi olur onun için de teşekkür ederim.

Not: Duyuru bölümündeki Botla ilgili başlığı okudum fakat bahsettiğim konulara yanıt bulamadığım için bu başlığı açma geregi duydum bahsettiğim konular duyuru bölümünde yayınlanırsa oradan da takip edebiliriz.(Forum kirliliği olmaması açısından) İyi çalışmalar Allah kolaylık versin.

İyi dilekleriniz için teşekkürler.

- Evet oldukça düşük aralıklarla atıyor onu ancak düzeltmemiz için kodda değişiklik yapıp sistemi yeniden başlatmamız gerekiyor. Yapacağımız ilk değişiklikle birlikte bunu da düzelteceğiz.

- Bu konuda haklısın ancak şu anda botun sadece herkese açık olan beta sürümünü kullanıyorsunuz. Botun hizmete girmesiyle birlikte siz kendi botunuza yöneticilik yapabileceksiniz :)

- Komut listesi hizmet açıldığında forumdan duyurulacaktır.

- O başlığı kapatmamın gereği muhtemelen aynı tip soruyu 100 defa olacak kişiler olması, bu başlık gibi kaliteli halde sunulmuş sorulara her zaman açığız.

#4 tanksistor

tanksistor

Aktif Üye

• Members
  • 487 İleti
  • LocationAdana

Yazma tarihi: 06 Nisan 2010 - 05:35

İyi dilekleriniz için teşekkürler.

- Evet oldukça düşük aralıklarla atıyor onu ancak düzeltmemiz için kodda değişiklik yapıp sistemi yeniden başlatmamız gerekiyor. Yapacağımız ilk değişiklikle birlikte bunu da düzelteceğiz.

- Bu konuda haklısın ancak şu anda botun sadece herkese açık olan beta sürümünü kullanıyorsunuz. Botun hizmete girmesiyle birlikte siz kendi botunuza yöneticilik yapabileceksiniz :)

- Komut listesi hizmet açıldığında forumdan duyurulacaktır.

- O başlığı kapatmamın gereği muhtemelen aynı tip soruyu 100 defa olacak kişiler olması, bu başlık gibi kaliteli halde sunulmuş sorulara her zaman açığız.

Geçikmeden cevapladığınız için ve sorunlarımıza çare olmayı düşündüğünüz için teşekkür ederiz. Şimdiden kolay gelsin iyi çalışmalar.

#5 _antares_

_antares_
  • Members
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 06 Nisan 2010 - 05:44

Ben de şu ana kadar çok memnun kaldım bu işten. Gerçekten de çok özverili bir çalışma olmuş. Yapanların ellerine sağlık. Bu sayede aynı ip'den kurulmuş oyuna girememe gibi dertler de ortadan kalmış olacak. Ayrıca bot'un bl alması da müthiş bir olay. Oyuncunun kendi isteğiyle mi, yoksa bir aksaklıktan dolayı mı oyundan ayrıldığını anlayabilmesi de tartışmayı ortadan kaldırıyor.

Elinize sağlık. İyi çalışmalar.

#6 calistahera

calistahera

Acemi Üye

• Members
  • 93 İleti

Yazma tarihi: 06 Nisan 2010 - 07:40

kısmet olmadı botların kurdugun oyunda oynamaya bakalım ilerde :)

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı