İçeriğe git

Resim

Sistem Belirtilen Dosyayı Bulamıyor Hatası Lütfen Yardım...

• Please log in to reply
Bu konuya 22 yanıt gönderildi

#1 asdesdas2

asdesdas2
  • Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2011 - 11:36

Beyler 1.26a yı yüklemeye çalıstıgımdada wdc ye girip sembole tıkladıgımdada Sistem Belirtilen Dosyayı Bulamıyor. hatası alıyorum sebebini öğrenemedim adminlerden ve tüm sorunun çözümü hakkında bilgili olan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler...

Saygılarımla...

#2 CriminalTR

CriminalTR

What can i do?

• Members
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 4.382 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2011 - 11:52

W3l.exe storm.dll game.dll war3.exe dosyalarından biri eksiktir temin edip w3 dosyasının içine atarsanız oyuna girebilirsiniz.

#3 Guest_ksk_raist_*

Guest_ksk_raist_*
  • Guests

Yazma tarihi: 03 Kasım 2011 - 12:42

Beyler 1.26a yı yüklemeye çalıstıgımdada wdc ye girip sembole tıkladıgımdada Sistem Belirtilen Dosyayı Bulamıyor. hatası alıyorum sebebini öğrenemedim adminlerden ve tüm sorunun çözümü hakkında bilgili olan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler...

Saygılarımla...

Download Linki indirip içindekilerin hepsini w3 klasörünün içine atınız. Sorun düzelicektir..

#4 mykaya

mykaya
  • Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 13 Kasım 2011 - 10:49

bnmde böyle bir sorunum vardı saol ksk verdiğin link işe yaradı thanks.

#5 asdesdas2

asdesdas2
  • Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 13 Kasım 2011 - 10:56

ilk olarak ilgilendiğiniz için çok teşekkürler.ksk verdiğin link işe yaradı gerçekten çok saol fakat bişey daha sorucam evde 2 bilgisayarda dota yüklü şöyle açıklim masaüstü olanda oyuna girene kadar ping sorunum var oyunda kasmıor girene kadar 100 lerde felan geziyor hostlar holdlamadan giremiyorum baya vakit kaybı kimse holdlamak istemiyor haklı olarak laptop da kasmıor girene kadarda girdikten sonrada masaüstünde oluor sadece çözümle ilgili bi bilginiz varsa lütfen cevaplarınızı bkliyorum.

Saygılarımla...

#6 Guest_ksk_raist_*

Guest_ksk_raist_*
  • Guests

Yazma tarihi: 13 Kasım 2011 - 11:34

Internet baglantın nedır ? Wınn yada ttnet vs ... Sunu dene derım bir.. Herhangı bır radyo ac bılgısayardan ve oyuna gır bakalım pıng durumun duzelıcek mı ?

http://www.radyofenomen.com/ canlı yayın gırıp ordan radyoyu dınleyıp oyuna gır bakalım pıng nolucak :)

#7 asdesdas2

asdesdas2
  • Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 14 Kasım 2011 - 01:14

ksk internetim ttnet ayrıca söle bise dicem masaüstünde kasıo sadece laptopda kasmıor aynı interneti kullanmama ragmen radyo isine gelince denicem yakında saol yinede radyoyla ne ilgisi var çok merak ettim dogrusu :D

#8 Guest_ksk_raist_*

Guest_ksk_raist_*
  • Guests

Yazma tarihi: 14 Kasım 2011 - 02:00

Bılgısayarında engellıyen bır seylerın oldugu bellı. Belkı altta guncellemeye yapıyor yada vırus gırmıstır. Antıvırusden de olabılır sebebı cok yanı.. Temız bır format at en guzelı... Ama su radyo ısını dene bakalım merak ettım :) Ben wınn kullanırken pıng sabıt tutmak ve dusurmek ıcın kullananları bılıyorum.. :rolleyes:

#9 asdesdas2

asdesdas2
  • Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 18 Kasım 2011 - 08:36

dedigin gibi radyoyla girdim ama yine çözümsüz :D ping 100 lerde geziyor kasmamasına ragmen :D yapcak sey format herhalde :D

#10 junnky

junnky
  • Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 28 Ocak 2012 - 08:20

ksk dediğin linki yüklemek için tıklıyorum bu seferde yasak site çıkıyo yani yükleyemiyorum acil yardım lütfen

#11 junnky

junnky
  • Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 28 Ocak 2012 - 08:21

ayrıca sistem belirtilen dosyayı bulamıyor sorunu için söyledim lütfen acil yardım şimdiden teşekkürler

#12 intractable

intractable
  • Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 28 Ocak 2012 - 10:43

ksk dediğin linki yüklemek için tıklıyorum bu seferde yasak site çıkıyo yani yükleyemiyorum acil yardım lütfen

arkadaşım fileserve'den veya deposit gibi sitelerden indir diğerlerinde link kırık

#13 hardcoremaster

hardcoremaster
  • Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 14 Şubat 2012 - 02:44

Hata! Google Chrome www.multiupload.com sitesine bağlanamadı

Öneriler:
  • Yeniden yüklemeyi deneyin: www.­multiupload.­com/­GJUZMXTORJ
  • <form action="http://www.google.com.tr/search" method="get" style="text-align: center; "> Google'da ara:
    <input id="search" name="q" style="font-size: 1em; width: 250px; " type="text" value="multiupload GJUZMXTORJ" /><input style="font-size: 1em; " type="submit" value="Google'da Ara" />

usta acil yükleyebılırsen tekrar yukle herhangı bır yere yaw:S:S</form>

#14 yabik

yabik
  • Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 15 Şubat 2012 - 08:22

aynen link krık acamadım bende yardımcı olursanız iyi olur

#15 cokrahat

cokrahat
  • Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2012 - 02:23

Link i yenilermisin ksk_raist ?

#16 juqqernauqht

juqqernauqht
  • Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 15 Nisan 2012 - 03:44

Linkleri yenilermisiniz şimdiden teşekkürler.

#17 nevermore123

nevermore123
  • Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 17 Nisan 2012 - 04:07

lınklerı yelıleyın artık ya

#18 hasiktir

hasiktir
  • Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 17 Nisan 2012 - 09:51

ksk verdigin linki indirdim haya belirtilen dosya bulunamadı diyor?

#19 Lenfosit_B

Lenfosit_B
  • Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 23 Nisan 2012 - 01:36

aynı hatayı aldım bende. warcraftı silip yeniden yükledim, (silme sebebim oyun başlamadan önce host ping çektiğinde pingim 25-30 falanken oyun başlar başlamaz 350-500 arasında ping çekiyordu bununda sebebini bulamadım daha, sanırım wdc güncellemeden sonra peydah oldu bu ping olayı bende) her neyse şimdi oyunu yeniden yüklediğimde 2.16 patchi kurdukdan sonra bu hatayı alıyorum.. aynı dertden müzdarip olan ve ya çöüzümü bilen yardım etsin be ya, tam vizeler bitti kendimi dotaya vurucam şimdi de bu sorunlar var...

#20 Hollyhero

Hollyhero

Acemi Üye

• Members
  • Pip*
  • 66 İleti

Yazma tarihi: 24 Nisan 2012 - 02:17

Buyrun yeni link http://turbobit.net/s9r4iw70orgo.html

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı