İçeriğe git

Wdc İndirme, Güncelleme

• Konu Kapalı
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 Guest_ksk_raist_*

Guest_ksk_raist_*
  • Guests

Yazma tarihi: 07 Nisan 2011 - 12:10

Popüler

Wepla Bağlanmak İçin Wdc İndirip Bağlanabilirsiniz. Wepla PvPGN 1.26a Patch İle Çalışmaktadır.

WDC Yüklemek İçin Gerekenler
  • Eğer Xp sp2 ve aşağısı kullanıyorsanız aşağıdakini indiriniz.

1)

wdc1.jpg
2)

wdc2b.jpg
3)

wdc3.jpg

WDC Yüklerken Ve W3 Sonrasında Alınan Başlıca Hatalar Ve Cevapları
  • Wdc'yi Yükledim Ama İnternet Bağlantısı Yok Diyor. İnternet Bağlantım Var Ama ?
Bu wdc internete bağlanamıyor hatası. Sebepleri ise ; Antivürüsünüz ve ya Windows Güvenlik duvarınız yada bu tarz programlar İnternet erişimini kapatarak wdc'nin bağlanmasını engelliyor. Bu tarz firewall gibi programları kaldırın yada kapatın..
  • Forumdan Şifremi Değiştirdim Ama Şifremi Kabul Etmiyor ?
Forumdan şifrenizi değiştirdikten sonra WDC panel'deki beni unut diyerek şifrenizi büyük küçük harf uygun şekilde yazıp deneyiniz..
  • WDC kurulu Ama Oyunda WDC OFF Diyor ?
Eger böyle bir sorununuz var ise WDC panel üzerindeki w3 Simgesine tıklıyarak giriniz.
  • Warcraft 3 Yükledim Kanala Girdim Ama Oyunlara Girmeye Çalıştığımda Oyunlar Görünmüyor ?
W3 serverımız 1.26a versiyonuna geçtiği için oyunları göremiyorsunuz.. Wdc güncellemedi ise burdaki 1.26 patch indirip içeriğini w3 klasörünün içine çıkarınız..
  • Yeni Üye Oldum Ama Oyunlara Giremiyorum ! Ayrıca komutu ne demek ?
Yeni üyeler sadece komutlu oyunlara girebilirler. Tam üye olabilmesi için alttaki kuralları uygulaması gerekir.
  • Ne zaman Tam Üye Olucaz ?
Yeni üyeler tam üye olabilmesi için en az; 10 oyun, 7 win, 350 dk geçirmelidir. Ayrıca % 10 Leave geçmemesi lazım.% 10 leave geçen kişiler tam üyeliğe geçemezler..
  • Oyunda Degilim Ama Account'tum Oyunda Oldğunu Söylüyor ! Askıda Kaldı Galiba ?
Oyunu kapatırken önce w3 sonra wdc kapatınız. Nadirde olsa askıdak kalabiliyor. 3-5 dk içerisinde düzelicektir..
  • Kendimiz Oyun Kurucaz Fakat Port Açmayı Bilmiyoruz ? Port Numarası Nedir ?
Oyunlarda port numarası için modemden TCP/UDP seçip 5900 yazmanız yeterlidir. Port açmak için Konuya Git
  • Oyun Oynarken Birden Lag Girdi Oyundan Düştüm Ama Kanala Düştüm Neden ?
Bağlantı sorunları için sadece siz düşmüş iseniz servis sağlayıcınızı arayıp sormadan önce kontrol ediceğiniz problemler. Bağlantı sorunları detayları..
  • Warcraft 3 Nerden İndirebilirim ?
Kendi upload ettiğim W3 burdan indirebilirsiniz.. Ya da ; burdan indirebilirsiniz. İndirme Konusu hakkında detaylı bilgi için ise Burdan konuya bakabilirsiniz.
  • Server Tabanlı Leave'ler Ne Olucak ?
Wepla tabanlı düşmeler için Burdan konuya ulaşabilirsiniz.
  • Wepla Neden Sürekli Düşüyor ?
Serverın genel olarak türktelekom'un alt yapı çalışma & onarım gibi sorunlarından düşmeler yaşanıyor. Ayrıca hostinglerden kaynaklanan sorunlar yüzünden.]Burdan detayını görebilirsiniz

• Open GL İndirmek İçin ; İndir
WDC Nedir & Nasıl Çalışır & Ne İşe Yarar ?

1) Waxxi’nin yazdığı w3 ön arayüz programıdır.
2) WDC kurup calıştırdıgınızda oyun ıcınde ve ya kanalda /rat komutu ile WDC ON Ya da WDC OFF yazısını görürsünüz. Eger siz WDC kurmuş iseniz /rat yazarsanız WDC ON gösterir. Bu da demektir clıent dogru bır sekılde calısıyor. /rat yazıp WDC OFF konumunda ise WDC'siz giriş yapmışınızdır.
3) Warcraft kanalında /rat yazarak [ON] yazıyor ise programın sorunsuz calıştığını anlıyabilirsiniz.
4) WDC oyunlarınızda MH'yi otomatik tespit eder. Aynı zamanda küfür için /rapor nick yaparak olayları tespit edip gereken cezaya göre işlem uygular.

Bu Clıent; MH’yi Nasıl Anlıcak Nasıl Rapor Edicez ? Küfür Edenler Nolcak ?

1) Sistem ( yani WDC ) mh acan kısılerı otomatık tespit edip kullanıcıyı sınırsız ban atar. Sizin yapmanız gereken oyunlarınıza aldıgınız kısılerın /rat komutu ile WDC ON yazısını görmeniz yeterlidir.
2) Küfür eden kişileri ise /rapor nick komutu ile dırek o chat sayfasındakı loglar admınlere ulasarak ceza verılıcektır.

WDC Cezaları Ne Kadar ?

Lock için:
1- 9 puan arası: 1 gün
10-19 puan arası 3 gün
20-29 puan arası 7 gün
30-39 puan arası 15 gün
40-49 puan arası 30 gün
50 puan ve fazlası sınırsız

Mute için:

1-3 puan arası: 1 saat
3-6 puan arası: 6 saat
7-10 puan arası 12 saat